1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, na zakup nowych figur do żłóbka. Taca z najbliższej niedzieli będzie tacą inwestycyjną.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła mieszkańcom: Mochty i Smok – ofiary zbierała tam p. Stefanowska oraz mieszkańcom ul. Klasztornej i Rady Narodowej, ofiary zbierał tam p. Wojciech Rytel.
  3. W poniedziałek 8 grudnia przypada święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  4. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Program tych rekolekcji: Niedziela - godz. 9:00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich - godz.10:30 Msza św. z kazaniem dla dzieci - godz.12:00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich - godz.18:00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich. Poniedziałek - godz. 9:30 Msza św. z kazaniem dla wszystkich - godz.11:30 Msza św. z kazaniem dla dzieci - godz.18:00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich. Wtorek - godz. 9:30 Msza św. z kazaniem dla wszystkich - godz.11:30 Msza św. z kazaniem dla młodzieży - godz.18:00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 rekolekcjonista będzie miał krótkie spotkanie z dziećmi, zaś po Mszy św. o godz. 18:00 z młodzieżą. Spowiedź w poniedziałek i wtorek– pół godziny przed nabożeństwem, oraz w trakcie nabożeństwa.
  6. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Kućko – student z Rzymu. Zapraszamy do udziału w naszych rekolekcjach.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas w cenie 12 zł duża i 6 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  9. Roraty odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 7:00