Ogłoszenia parafialne

1. W sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. U nas Msza św. będzie odprawiona o godz. 18:00.
  2. W tym roku Dożynki Diecezji Płockiej odbędą się 27 sierpnia w Przasnyszu. Dożynki te odbędą się przy płycie lotniska Aeroklubu Ziemi Przasnyskiej i połączone będą z Dożynkami Województwa Mazowieckiego i Powiatu Przasnyskiego. Mszę św. dziękczynną za tegoroczne zbiory o godz. 11:30 odprawi ks. Bp Piotr Libera.

APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI KSIĘDZA ARCYBISKUPA STANISŁAWA GĄDECKIEGO W ZWIĄZKU Z NAWAŁNICAMI, JAKIE NAWIEDZIŁY POLSKĘ
W nawiązaniu do wiadomości, jakie napływają z miejscowości zniszczonych przez nawałnice dnia 11 sierpnia br., składam moje kondolencje wszystkim, którzy przeżywają dotkliwą stratę swoich bliskich. Słowa mojej solidarności i zapewnienia o modlitwie kieruję również do tych poszkodowanych, którzy ucierpieli i ponieśli dotkliwe szkody materialne.

godz. 18:00 + Robert Bicki w 2 rocz. śm.

godz. 18:00 + Ewa Maria Wnuk Sawicka

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku