Ogłoszenia parafialne

1. Jutro 13 sierpnia nabożeństwo Fatimskie połączymy a Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwo to rozpocznę się tak jak zwykle o godz. 20:00. Proszę o zabranie na to nabożeństwo świec.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla osób udających się w pielgrzymce rowerowej i autokarowej w najbliższą niedzielę do Rostkowa. (Ci, którzy zapisali się na pielgrzymkę autokarową wyjeżdżają w najbliższą niedzielę o godz. 12:40. Autokar będzie podstawiony na rynku.)

„Jestem mężczyzną, mam czterdzieści parę lat. Moje życie miało różne kolory. Było w nim wiele pięknych i złych rzeczy, ale chcę powiedzieć, że od kiedy przeżyłem nawrócenie moje życie zmieniło się radykalnie na lepsze. Jestem zupełnie innym człowiekiem.

godz. 18:00 + Andrzej Milewski

godz. 18:00 + Jan Kluczyński w rocz. śmierci

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku