Ogłoszenia parafialne

Dziś Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Za tydzień odbiór alb komunijnych

Listy na zbiórkę ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały wzięte z następujących ulic: Pieczoługi, Odpadki, Ostrzykowizna, Duchowizna Trakt i Wólka Smoszewska. Wpłynęły już ofiary Z Ostrzykowizny – zebrano 960 zł, zbierały panie Lewandowska Ewa i Rocka Małgorzata, z Duchowizny Trakt – 670 zł – zbierała p. Kraśniewska Jadwiga, z Wólki Smoszewskiej - 307 – zbierała Alicja Piotrowska, z Pieczoług i Odpadek 1220 zbierały. Joanna Zych - Śliwka i Katarzyna Śliwka – serdeczne Bóg zapłać.. Bardzo prosimy mieszkańców pozostałych ulic i miejscowości o zabranie list.

1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 10:30 dzieci z naszej szkoły wystawiają Jasełkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy paniom: Elżbiecie Wojciechowskiej, Annie Znyk i Alicji Kabacińskiej za przygotowanie dzieci, dzieciom i ich rodzicom.
  2. Ofiary z dnia dzisiejszego przeznaczamy na Misje.

Jezus wyjaśnia nam, czym jest prawdziwa miłość i na czym polega ideał chrześcijańskiej miłości. Najpierw o tym mówi. Zauważmy, że nie mówi do wszystkich, lecz do tych, którzy Go słuchają, którzy są zaangażowani – aktywne słuchanie wymaga wysiłku, skupienia się. On kieruje te słowa do tych, którzy chcą Go słuchać i Jego słowo zachować.

godz. 17:30 + Władysław Bieniek
godz. 18:00 + Feliksa Wędołowska w 14 rocz. śm.

godz. 17:30 + Andrzej Zalewski
godz. 18:00 + Krystyna Syroka

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku