Ogłoszenia parafialne

  1. Od dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. dr Artur Janicki Dyrektor szkół katolickich w Płocku. Program rekolekcji jest następujący. Dziś w poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę. W poniedziałek i wtorek: godz. 9: 00 Msza św. z nauką dla młodzieży, godz. 10: 30 Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej, godz. 12: 00 Msza św. z nauką ogólną i godz. 18: 00 Msza św. z nauką ogólną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14: 30. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku do południa
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 na naszym cmentarzu parafialnym modlitwą za naszych zmarłych, po drodze jedną stacją odprawimy przy kościele Ojców Kapucynów, a zakończymy w naszym kościele parafialnym ucałowaniem relikwii Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie. Prosimy też o zabranie na cmentarz zniczy i zapalenie ich przed Drogą Krzyżową. W drodze Krzyżowej biorą też udział kandydaci do bierzmowania.

Zaproszenia Biskupa Płockiego na Niedzielę Palmową 2018 r.

Drodzy Młodzi Diecezji Płockiej!

W tym roku przeżywamy w Kościele w Polsce 450. rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. To czas szczególnej modlitwy za młode pokolenie, które dojrzewa w naszych domach, szkołach i parafiach. W październiku br. w Rzymie odbędzie się Synod Biskupów poświęcony młodzieży. Papież Franciszek o tym wydarzeniu powiedział: „To jest Synod Młodych i wszyscy chcemy słuchać siebie nawzajem. Każdy młody ma coś do powiedzenia innym, ma coś do powiedzenia dorosłym, ma coś do powiedzenia księżom, siostrom zakonnym, biskupom i papieżowi. Wszyscy musimy Was wysłuchać”.

Poniedziałek
godz. 09:00 + Józef Opolski
godz. 10:30 + Anna Prześlakiewicz
godz. 12:00 + Ryszard, Stanisław, r-ce Helena i Józef Biegalscy
godz. 18:00 + Józef Siwek (imieninowa)

Wtorek
godz. 09:00 + Lucyna Kowalska
godz. 10:30 + Wacław Bodzak
godz. 12:00 + ks. kan. Jerzy Bieńkowski
godz. 18:00 + Jadwiga Kot

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku