Ogłoszenia parafialne

1. W ubiegłym tygodniu odbył się odpust parafialny połączony z Dożynkami. Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom Duchowizny za organizacje tej uroczystości, w czasie której dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony ziemi.
  2. Spotkanie dzieci i rodziców z klas komunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy o godz. 10:30. Następne spotkanie za tydzień. Jednocześnie przypominamy, że uroczystości komunijne w 2019 r. w naszej parafii odbędą się: 26 maja I Komunia, 9 czerwca Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

Może i ty oczekujesz tego wołania: EFFATHA? Nieszczęście zamknęło cię w sobie samym i już nic do ciebie nie dociera, ani nikogo już o pomoc nie prosisz, zupełnie jak ten głuchoniemy. Nie będąc rozumianym, człowiek czuje się nie tylko śmieszny, ale zablokowany, zamknięty jak dom, który grozi zawaleniem. Najbardziej osamotnieni jesteśmy w tłumie. Pozwól Jezusowi odprowadzić się daleko od tłumów, w bardziej osobistą relację, gdzie już będziesz sam na sam z Nim. Jezus uzdrawia głuchoniemego na osobności, w klimacie bardzo osobistego spotkania.

Poniedziałek, 24.09

17:30 – † Wacława i Romuald Czarnieccy (gregorianka)
18:00 – † Ireneusz Baur

Wtorek, 25.09

17:30 – † gregorianka
18:00 – † Zygmunt Kąpielewski

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku