Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele odmawiamy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy św.

Przypowieść przytoczona dziś przez Chrystusa jest upomnieniem się o strój weselny u uczestników uczty. Dobrze wiemy, że wartość tego stroju nie leży w gatunku materiału, w pomysłowości kroju czy ceny. Strój, o który upomina się Chrystus ma być wyrazem prawdy o wnętrzu człowieka. Sami potrafimy rozpoznawać fałszywy obraz ładnego stroju, jeśli założy go ktoś o niedobrym sercu. Wiemy, że w końcu piękno stroju pochodzi z wewnętrznego piękna człowieka. Człowiek swoją osobowością przyozdabia strój, bo prawdziwą szatę weselną nosi w swoim sercu.

godz. 17:30 + Ewa Burska
godz. 18:00 + Zdzisław Cichewicz (10 rocz. śm.)

godz. 17:30 + Tadeusz Sosnowski
godz. 18:00 + Jolanta Krawczyk

Konferencje dla narzeczonych odbywają się w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym
w każdą środę o godz. 19:00.

konferencke odbywać się będą w kwietniu i październiku