1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu – czas przygotowania się na przyjście Zbawiciela. Roraty w okresie Adwentu będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 07:00. Zapraszamy.
  2. Bóg zapłać za ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła mieszkańcom Duchowizny Trakt – ofiary tam zbierała p. Kraśniewska Jadwiga i Pieczoług – ofiary zbierali Jaśkowska Dorota i Śliwka Katarzyna. Pozostały jeszcze do odebrania listy z, Wólki Smoszewskiej, Starostwa oraz Rybackiej.
  3. W minionym tygodniu dary na seminarium złożyli: z Odpadek: p. Salamonowicz Dariusz, Łuszczewski Andrzej i Wyziński Sławomir, z Ostrzykowizny Stefan Łoginow. Bóg zapłać.
  4. W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych o godz. 17:30 i 18:00.
  5. Tacę z najbliższej niedzieli przeznaczymy na zakup nowych figurek do szopki Bożonarodzeniowej.
  6. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w Trzecią Niedzielę Adwentu. Rekolekcje te poprowadzi ks. Wojciech Kućko – student z Rzymu. Dokładny program podamy w najbliższą niedzielę.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny"
  8. Bóg zapłać Paniom z Duchowizny Trakt za przygotowanie Wieńca Adwentowego.