1. Rozpoczęliśmy dziś nasze rekolekcje Adwentowe. W dniu dzisiejszym Msze św. odprawiane są tak jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci, zaś po Mszy św. o godz. 18:00, spotkanie dla młodzieży. W poniedziałek i wtorek Msze św. będą odprawiane o godz. 9:30, 11:30 i o 18:00. W poniedziałek na 11:30 przyjdą dzieci, zaś we wtorek młodzież. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa i podczas nabożeństw. Rekolekcje nasz prowadzi ks. Wojciech Kućko studiujący w Rzymie teologię moralną. Zapraszamy.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na nowe figurki do żłobka 1720, złotych. Ofiarę na ten cel złożyło też Koło Żywego Różańca. Wpłynęły również ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła z: Wólki Smoszewskiej, ofiary tam zbierały Wojnowska Jolanta i Zdańska Barbara, z Odpadek i Mokradła, ofiary zbierali Bogdan i Ewa Salamonowicz, Parowy Okólnej, ofiary zbierały Jadwiga Tkaczyk i Irena Głażewska, z Gałach po Szosie i nad Wisłą, ofiary zbierali Jerzy i Jolanta Wrońscy. Ofiarodawcom i zbierającym serdeczne Bóg Zapłać. Po zakończonej zbiórce podam dokładne dane na jej temat.
  3. Roraty w tym tygodniu odprawione będą do środy do soboty o godz. 07:00.
  4. Można jeszcze kupić wigilijne świece Caritas. Cena dużej świecy 12 zł., a małej 6. Kupując te świece pomagamy ubogim dzieciom. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  5. Akcja Katolicka i Parafialne Koło Charytatywne szykuje paczki dla ubogich dzieci z naszej parafii. Dzieci po te paczki zapraszamy w najbliższą niedziele na godz. 12:00. Te dzieci, które zostały wytypowane do tych paczek zostaną o tym powiadomione. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom na ten cel.