1. Dziś gościmy w naszej parafii zespół Zbrucz z Ukrainy. Po każdej Mszy św. przed kościołem rozprowadzają oni pamiątki za dowolną ofiarą, która przeznaczona jest na pomoc poszkodowanym przez wojnę.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych i ich rodziców.
  3. W najbliższą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszek dla poszkodowanych przez powódź.
  4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00. Obecność obowiązkowa.
  5. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za organizację i udział w naszych gminno – parafialnych dożynkach.
  6. Podczas dożynek seniorzy z klubu Pogodna Jesień zebrali 215 złotych, które przeznaczyli na cele ministranckie. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Można już zamawiać Msze św. na 2025 rok oraz wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na balustradzie przed ołtarzem i przy wyjściu z kościoła.
  8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11:00.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.