Dziś w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, połączony z dożynkami Gminno - Parafialnymi. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Prałat Jerzy Zając. Za współorganizację dzisiejszej uroczystości dziękujemy P. Burmistrzowi i pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Zakroczym, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Bibliotece Publicznej, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Seniorom, Gminnej Komisji Do Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Karczmie pod Jaworem, Sołectwom. p. Przemysławowi Piekutowskiemu z zespołem Gżegżółki. Kosz z owocami i warzywami oraz chleb przygotowali mieszkańcy Wólki Smoszewskiej i Mochty Smok, oni to udekorowali nasz kościół i przygotowali oprawę Mszy św. - serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy też księżom za obecność i wspólną modlitwę oraz: asyście parafialnej, dzieciom sypiącym kwiatami, ministrantom oraz wszystkich gościom i parafianom.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Na spotkaniu będą rozdane indeksy. Obecność obowiązkowa.

W minioną sobotę dzieci z naszej parafii byli na pielgrzymce do Rostkowa. Dziękujemy p. Burmistrzowi Arturowi Ciecierskiemu za użyczenie autokaru oraz ks. Michałowi Guzkowi i p. Elżbiecie Wojciechowskiej za opiekę nad dziećmi.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 11:00.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.