1. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00, zaś w niedziele podczas każdej Mszy św odmówimy dziesiątkę różańca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu. Podczas różańca będzie losowanie figurki Matki Bożej, będą też konkursy dla dzieci.
  2. Najbliższa niedziela jest Pierwszą Niedzielą Miesiąca, po sumie adoracja i procesja. Najbliższy piątek jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi.
  3. Dziś o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. Dziś po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na pomoc osobom dotkniętych klęską powodzi. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  5. W dniu dzisiejszym ks. Michał obchodzi dzień swojego patrona – czyli imieniny. Ks Michałowi życzymy wielu łask Bożych w pełnieniu jego posługi kapłańskiej.
    Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 11:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można też nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny,