1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następnie za tydzień.
  2. Są już przygotowane listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Listy te można odebrać w zakrystii albo w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę o zgłaszanie się przedstawicieli ulic bądź miejscowości po odbiór tych list. Od następnej niedzieli będziemy ogłaszać z jakich ulic te listy zostały już zebrane, aby było wiadomo gdzie one już są a gdzie jeszcze ich nie ma, co powinno ułatwić przeprowadzenie zbiórki.
  3. W czwartek obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. O godz. 18:00 odprawimy Mszę św. po której będzie krótki program słowno muzyczny. Druga część uroczystości będzie 10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i rozpocznie się o godz. 16:00 pokazem filmy dokumentalnego pt. „Stacja Pomiechówek” zaś ok. godz. 17:30 będzie koncert Andrzeja Kołakowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Dokładny program podamy w najbliższym czasie.
  6. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej I Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
  7. Zbliżają się powoli najważniejsze święta chrześcijańskie Zmartwychwstania Pańskiego. Chcemy przeżyć je jak najlepiej i bardzo uroczyście. Zapraszamy zatem wszystkich potrafiących śpiewać, do czynnego włączenia się w śpiew w czasie Triduum Paschalnego. W tym celu prosimy o kontakt z księdzem wikariuszem.
  8. Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z cyklu poznajemy instrumenty, zaś 2 marca o godz. 19:00 będzie spotkanie z poezją i muzyką „listy do kobiet”. Dochód ze sprzedaży tomików Jakuba Janika zostanie przeznaczony na rzecz Klaudii Kołeckiej.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz baranka do święconki. Kupując tego baranka pomagamy najuboższym. Cena baranka – 5 zł.