1. Dziś Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych (rodzice dzieci z klas III mogą zamówić alby) następne spotkanie za tydzień.
  2. Listy na zbiórkę ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały wzięte z następujących ulic: Pieczoługi, Odpadki, Kościelna, Parowa Warszawska, Rybacka, Szkolna, Starostwo, Gałachy po szosie, Gałachy nad Wisłą, Gałachy przy Utracie, Utrata, Słoneczna i Ostrzykowizna. Wpłynęły już ofiary z Ostrzykowizny – zebrano 840 zł. zbierały panie Lewandowska Ewa i Rocka Małgorzata i z Duchowizny Trakt - 540 zł. - ofiary zbierała p. Kraśniewska Jadwiga – Serdeczne  Bóg zapłać. Bardzo prosimy mieszkańców pozostałych ulic i miejscowości o zabranie list.
  3. Jak już informowaliśmy nasze rekolekcje parafialne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu, to jest 18 marca. Poprowadzi je ks. dr Artur Janicki. Nabożeństwa w niedzielę poniedziałek i wtorek będą o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Dokładny program podamy za tydzień, będzie on też zamieszczony na naszej stronie internetowej i dostarczymy go też do domów.
  4. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  5. Tacę z najbliższej niedzieli przeznaczamy na ogrzewanie kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom