1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Postarajmy się uczynić wszystko aby ten czas był dla nas okazją do prawdziwej duchowej przemiany.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku do komunii św. Następne spotkanie za tydzień.
  3. Przypominamy, że Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie, zapraszamy do udziału w tych pięknych wielkopostnych nabożeństwach.
  4. Dziś o godz. 18:00 w parafii św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Można też już nabyć baranki wielkanocne do święconki. Kupując baranka pomagamy najuboższym. Cena jednego baranka 5 złotych.