1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu – czas przygotowania się na przyjście Zbawiciela. Roraty w okresie Adwentu będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 07:00. Zapraszamy.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  3. Nasze rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w III niedzielę Adwentu czyli 17 grudnia. Już dziś podajemy program: W Niedzielę Msze św. będą o godz. 9:00, 10: 30, 12:00 i 18:00. Poniedziałek : godz. 8:00 Msza św. dla Gimnazjum i klas VII Szkoły podstawowej, o godz. 9:30 Msza św. ogólna z nauką dla wszystkich, o godz. 11:00 – Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej, o godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich. Wtorek: o godz. 9:00 Msza św. z nauką dla wszystkich, o godz. 12:00 Msza św. z nauką dla starszych i chorych i o godz. 18: Msza św. z nauką dla wszystkich.
  4. Rekolekcje poprowadzi ks. Dariusz Drążek – rektor Kolegium Papieskiego w Rzymie. Spowiedź przed nabożeństwami i w trakcie ich trwania. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14:30.
  5. W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.
  6. W najbliższą niedzielę o godz. 15:00 spotkanie dla pielgrzymów udających się w styczniu do Santiago de Compostela i Fatimy.
  7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
    Dziś o godz. 15:00 w Gminnym Ośrodku kultury będzie program animacyjny dla dzieci pt. „Grajka Mikołajka”. W imieniu p. Dyrektor serdecznie zapraszamy.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”. Można też już nabywać świece Caritas. Kupując te świece pomagamy najuboższym. Cena małej świecy – 6 zł., dużej 12zł.