1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu. Będzie to również pierwsza niedziela miesiąca.
  2. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych o godz. 17:30 i 18:00.
  4. Za dwa tygodnie to jest 10 grudnia będzie spotkanie dla pielgrzymów udających się w styczniu do Santiago de Compostela i Fatimy. Szczegóły podamy za tydzień, powiadomimy też wszystkich zainteresowanych telefonicznie.
  5. Rekolekcja Adwentowe w naszej parafii będą w dniach od 17 do 19 grudnia. Program podamy już za tydzień.
  6. Fundacja „A Kuku” organizuje bezpłatne Warsztaty terapii zajęciowej dla osób pełnoletnich posiadających orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Szczegóły są podane na plakacie wywieszonym w gablocie i na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny.