1. Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje Adwentowe. Program tych rekolekcji jest następujący: W niedzielę o godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną, o godz. 10:30 – Msza św. z nauką dla dzieci, o godz. 12:00 – Msza św. z nauka ogólną i o godz. 18:00 Msza św. z nauką ogólną. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. dla gimnazjum i klas VII, o godz. 9:30 – Msza św. z nauką ogólną dla wszystkich, o godz. 11:00 – Msza św. z nauką dla dzieci i o godz. 18:00 – Msza św. z nauką ogólną. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. z nauką ogólną, o godz. 12:00- Msza św. z nauką dla chorych i starszych i o godz. 18:00 – Msza św. z nauką ogólną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcie nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. dr Dariusz Drążek – rektor Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w naszych rekolekcjach. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14:30. Program tych rekolekcji roznosi p. Organista wraz z opłatkami, jest też on wyłożony przy wyjściu z kościoła.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne za tydzień, i będzie to już ostatnie spotkanie przed świętami.
  3. Roraty odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 7:00
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas w cenie 12 zł duża i 6 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.