1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim. Za pośrednictwem św. Jana Pawła II modlimy się w naszych intencjach oraz w intencji papieża Franciszka. Dziś również naszymi ofiarami składanymi do puszek przy wyjściu z kościoła wspieramy uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.
  2. Bóg zapłać członkom Parafialnej Rady Duszpasterskiej za zorganizowanie bardzo udanego rajdu rowerowego.
  3. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych – następne za tydzień, zaś o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W piątek 13 października o godz. 20:00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.
  5. Przypominam, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17: 00, zaś w niedziele odmawiamy podczas każdej Mszy św. jedną dziesiątkę różańca.
  6. Gminny ośrodek kultury zaprasza dziś na godz. 15:00 dzieci na przedstawienie p.t. „Bezpieczny świat”.
  7. Można już zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe. Przy wyjściu z kościoła i na balustradzie przed ołtarzem są wyłożone kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny. W zakrystii i kancelarii parafialnej jest do nabycia Kalendarz Rolnika w cenie 25 złotych.