1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele odmawiamy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy św.
  3. Najbliższa niedziela jest niedzielą misyjną. W tym dniu będziemy modlić się w intencji misji świętych, a ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na cele misyjne.
  4. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej, kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na balustradzie przed ołtarzem i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. Przy wyjściu z kościoła można gazetę Gość Niedzielny. W zakrystii i w kancelarii jest do nabycia Kalendarz Rolnika.