1. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00, zaś w niedziele podczas każdej Mszy św odmówimy dziesiątkę różańca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Następne za tydzień.
  3. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Ze względu na rajd rowerowy nie będzie dziś procesji. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych.
  4. Po sumie wyrusza sprzed naszego kościoła rajd rowerowy organizowany przez Parafialną Radę Duszpasterską. Życzymy wszystkim udającym się na ten rajd dużo pozytywnych przeżyć.
  5. W tym tygodniu uruchomiliśmy nowe oświetlenie drogi do kościoła i kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, dziękujemy też p. Burmistrzowi Arturowi Ciecierskiemu za pomoc w pozyskaniu ofiarodawców. Po niedzieli podświetlimy jeszcze figurę Matki Bożej, ale już dziś zapraszamy na wieczorny spacer koło naszego kościoła aby zobaczyć efekt nowego oświetlenia.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie w najbliższą niedzielę o godz. 17:00.
  7. Za tydzień w Dzień Papieski będziemy zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – przeznaczone one są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, dziś zbieramy ofiary do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku. Za wszelkie wsparcie tych dzieł – Bóg zapłać.
  8. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.