1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim. Modlimy się za pośrednictwem świętego Jana Pawła II, w naszych intencjach a także w intencji papieża Franciszka. Dziś również naszymi ofiarami, jakie składać będziemy do puszek przy wyjściu z kościoła wspierać będziemy zdolnych gimnazjalistów z ubogich rodzin. Za ofiary złożone na ten cel – serdeczne Bóg zapłać. Również Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  2. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie rady parafialnej, podczas której omówiliśmy sytuację materialną naszej parafii. Największym problemem jest dług w wysokości 35 tyś zł. za malowanie kościoła. Na pewno tej sumy nie uda się spłacić z ofiar składanych na tacę, dlatego w miesiącu listopadzie zorganizujemy zbiórkę ofiar na ten cel. Dokładne informacje podamy w pierwszą niedzielę listopada.
  3. Pan Klonowski Dariusz ufundował parapety nad grzejniki w naszym kościele. Składamy mu za to serdeczne Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie, które będzie przedłużeniem dnia Papieskiego. O godz. 18:00 odprawimy Mszę św. po niej odmówimy różaniec, a następnie będzie procesja ze świecami. Proszę o zabranie na to nabożeństwo świec. Serdecznie zapraszamy. W poniedziałek nie będzie różańca o godz. 17:00.
  5. Najbliższa niedziela jest niedzielą misyjną. W tym dniu będziemy modlić się w intencji misji świętych, a ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na cele misyjne.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia chrzcielne. Następne spotkanie dla tych dzieci, oraz dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii św. za tydzień o tej samej porze czyli po Mszy św. o godz. 10:30.
  7. Spotkanie dla ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11:00 zaś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00.
  8. Przy wyjściu z kościoła ministranci tak jak w ubiegła niedzielę rozdawać będą kartki na wypominki jednorazowe. Można też nabyć tam gazetę Gość Niedzielny.