1. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  2. Po Mszy św. o godz. 10: 30 – spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej.
  3. Spotkanie dla rodziców i dzieci odnawiających w tym roku swoje Przyrzeczenia Chrzcielne za tydzień po Mszy św. o godz. 10:30.
  4. Przypominam, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17: 00, zaś w niedziele o godz. 17:30.
  5. W najbliższą środę o godz. 19:30 spotkanie rady parafialnej.
  6. Najbliższa Niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  7. Przy wyjściu z kościoła będą rozdawane przez ministrantów kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny do której dołączona jest płyta z trzecią częścią dzienniczka siostry Faustyny.