1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszamy asystę dziewczynki do sypania kwiatkami, ministrantów, parafian i gości.
  2. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne. Cały czas trwają prace remontowe. W tej chwili wydaliśmy już na nie ponad 28 tys. zł., co dla naszej parafii jest dużą sumą. Za każde wsparcie – czy to ofiary złożone na tacę czy za ofiary indywidualne będziemy bardzo wdzięczni.
  3. W środę – 10 lipca można oddać elektrośmieci, które nam są zbędne a oddając je pomagamy misjonarzom. Elektrośmieci można składać na targowisku przy klasztorze od godz. 11:00 do 13:00 w wyznaczonym do tego miejscu. O godz. 13:00 śmieci zostaną odebrane i zbiórka zakończona.
  4. W sobotę 13 lipca o godz. 20:00 – Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce Płockiej na Jasną Górę. Dokładniejsze informacje dotyczące zapisów i samej pielgrzymki podamy za tydzień.
  6. W miesiące wakacyjne kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny17:00 do 17:30.
  7. Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 18:00.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.