1. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1305 zł. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.
  2. W niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Składając przy tej okazji ofiarę włączamy się do akcji św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Będzie to praktyczny i wymierny wyraz wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, a także oznaka naszej solidarności z misjonarzami głoszącymi Ewangelię na krańcach świata.
  3. W sierpniu wyrusza 43 Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Osoby chętne to pójścia w pielgrzymce proszone są o przybycie na spotkanie przed pielgrzymkowe, które odbędzie się w niedzielę 28 lipca w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Górka) po Mszy św. o godz. 18:00. W trakcie tego spotkania będzie można zapisać się na pielgrzymkę i poznać wszystkie szczegóły z nią związane. Grupę błękitną poprowadzi ks. Wojciech Nikodymczuk.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.