1. W dniu dzisiejszym dzieci z klas III przystąpiły do I Komunii św. Dzieci które przystąpiły dziś do I Komunii Świętej będą przychodziły do kościoła na swój biały tydzień od poniedziałku do czwartku na godzinę osiemnastą. Serdeczne Bóg zapłać p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do dzisiejszej uroczystości.Bóg zapłać rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne za dar ołtarza - tym darem jest klęcznik.
  2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego. W tym dniu w naszej parafii dzieci z klas IV, podczas Mszy św. o godz. 10:00 odnowią swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci odnawiające przyrzeczenia w niedzielę przychodzą do kościoła na godz. 09:30. Bardzo prosimy aby na tę Mszę św. przybyli tylko rodzice, chrzestni i zaproszeni goście. Pozostałych parafian zapraszamy na Msze św w sobotę o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:00.
  3. Próby dla dzieci odnawiających w najbliższą niedzielę swoje przyrzeczenia odbędą się we wtorek i piątek o godz. 16:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek po próbie.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 18:00 próba dla kandydatów do Bierzmowania. Następna próba za tydzień, również po Mszy św. o godz. 18:00. Obecność obowiązkowa.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które w naszej parafii jest odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedziele po sumie.
  6. W poniedziałek o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją. Serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.