W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystością tą kończymy Czas Wielkanocny. Przypominamy, że spowiedź wielkanocną możemy jeszcze odbyć do 26 maja – czyli do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Do spowiedzi możemy przystąpić w niedzielę podczas Mszy świętych i dni powszednie przed Mszami świętymi.

Dziś podczas Mszy św. o godz 10:00 dzieci z klas IV odnowią swoje przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci te będą przychodziły na swój biały tydzień od poniedziałku do środy na godz. 18:00.

Bóg zapłać p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do odnowienia przyrzeczeń, oraz rodzicom dzieci z klas komunijnych za dar ołtarza – jest nim klęcznik.

Dziś po Mszy św. o godz. 18:00 próba dla kandydatów do bierzmowania, następna za tydzień o tej samej porze.

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17:30 i 18:00.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. w tym dniu odprawiamy o godz. 17:30 i 18:00.

Przypominamy, że Nabożeństwo Majowe jest odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18, zaś w niedziele po sumie.

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 spotkanie dla ministrantów.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, jest też dziś do nabycia dodatek specjalny poświęcony Matkom Świętych.