1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. W miesiącu tym modlić się będziemy o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej parafii i w naszych rodzinach. Zachęcam również, aby w tym miesiącu powstrzymać się lub też ograniczyć spożywanie napojów alkoholowych.
  2. Dziś wyruszyła na Jasną Górę Płocka piesza pielgrzymka. Biorąc udział w apelach łączymy się duchowo z naszymi pielgrzymami. Apele odprawiamy po każdej Mszy św. o godz. 18:00.
  3. W minionym tygodniu wywieźliśmy wszystkie śmieci z naszego cmentarza. Do czasu ustawienia tablic informacyjnych, śmieci wyrzucamy do postawionego tam kontenera. Bóg zapłać p. Milewskim z ul Płońskiej za załadowanie śmieci do wywozu.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z ostatnim Apelem. Już dziś serdecznie zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.