1. W najbliższą niedziele wyrusza z Płocka 42 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Od momentu wyjścia pielgrzymki do czasu dotarcia na Jasną Górę to jest od 06 do 13 sierpnia po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski. 13 sierpnia ostatni Apel Jasnogórski będzie połączony z Nabożeństwem Fatimskim i zostanie on odprawiony o godz. 20:00.
  2. Do udziału w pielgrzymce można się jeszcze zapisać w kancelarii parafialnej, u ks. Tomasza Deca w Nasielsku albo na trasie pielgrzymki.
  3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce duchowej. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą o godz. 18:00.
  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja i procesja. Zapraszamy do udziału w procesji asystę, dziewczynki do sypania kwiatami i ministrantów
  6. 1sierpnia w 79 rocznicę Powstania Warszawskiego o godz. 17:00 na rondzie odbędzie się upamiętnienie godziny W, po nim w GOK koncert piosenek powstańczych. Zapraszamy..
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.