1. W minioną środę dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Życzymy im i ich nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku i przypominamy, że wakacje nie zwalniają nikogo z niedzielnego obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  2. W czwartek kończymy oktawę Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 połączonej z nieszporami o Najświętszym Sakramencie, będzie poświęcenie wianków, po Mszy św. procesja na zakończenie oktawy.
  3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. W tym dni, z racji na uroczystość, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Podczas wakacji – czyli od najbliższego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna od godz. 16:30 do godz. 17:15.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.