1. Dziś o godz. 10:30 dzieci i młodzież dziękują Panu Bogu za miniony rok szkolny.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9: 00 i 11:30. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11:30. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą i odnowiły swoje Przyrzeczenia Chrzcielne, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości. W tym roku zmieniamy trasę procesji i tak od Rynku pójdziemy ulicą Tylną do klasztoru Ojców Kapucynów i ul O. Honorata wrócimy do kościoła. Prosimy również o ubranie ołtarzy przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy – ubierają ołtarz na ulicy Tylnej, rolnicy – w tym roku Wólka Smoszewska – ubierają ołtarz przy kościele Ojców Kapucynów, rzemieślnicy i handlowcy – ubierają ołtarz przy domu p. Barylskich oraz młodzież – ubierają ołtarz przy kościele) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.

Pierwsza Komunia św. dla klas III w 2020 roku będzie 17 maja zaś Odnowienie Przyrzeczeń dla klas IV 31 maja.
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Przypominam, ze zbieramy na nowe „materace” na ławki do kościoła. Będą kosztowały one 15 tysięcy złotych, tysiąc złotych wpłaciliśmy jako zaliczkę, trzy tysiące złotych mamy od dzieci komunijnych jako dar ołtarza – 11 tysięcy musimy jeszcze uzbierać.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.