1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia to jest czwartek, piątek i sobota odprawiane będą o godz. 18: 00, i tak Wielki Czwartek o godz. 18: 00 Msza św. a po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do miejsca adoracji. O godz. 21:00 Gorzkie Żale. Wielki Piątek od godz. 10: 00 adoracja Najświętszego Sakramentu w miejscu wystawienia, zaś o godz. 18: 00 Adoracja Krzyża Świętego. Po nabożeństwie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego, przy którym będziemy adorowali do godz.22:00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, a ofiary jakie składamy podczas adoracji są przeznaczone na pomoc dla chrześcijan w Ziemi Świętej. Wielka Sobota: poświęcenie pokarmów od godz. 09: 00 do godz. 15:00 o pełnych godzinach. Adoracja Grobu Pańskiego od godz. 08:30 do 22:00. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godzinie 18:00, prosimy o zabranie na to nabożeństwo świec. Do Adoracji zapraszamy, strażaków, wszystkich parafian i gości. Rezurekcja o godz. 6: 00 rano. Następne Msze św. odprawione będą o godz. 10: 30, 12:00 i 18:00. Na rezurekcję zapraszamy: asystę, strażaków, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom: Gałachy przy Utracie i Utrata, (460 zł.) ofiary zbierała p. Agnieszka Sosińska, z ul Gdańskiej (260 zł) ofiary zbierały p. Anna Czajka i Halina Stelmach, z Parowy Warszawskiej, Starostwa, Szkolnej i Rybackiej (350 zł.) ofiary zbierała p. Irena Bralska, Gałachy po szosie (710 zł.), Gałachy nad Wisłą (260 zł.), Słoneczna (240 zł.) - ofiary zbierali p. Jolanta i Jerzy Wrońscy, ofiary indywidualne w kopertach (160 zł.) Nie zostały jeszcze wzięte listy z Alei Spółdzielni, BWTZ, Klasztornej, Mocht, Smoka, Parowy Płockiej i Okólnej, Rynku, Tylnej, Warszawskiej, Płońskiej, o. Honorata od ronda do szkoły. Wyszogrodzkiej i Trębek Starych.
  4. W wielki Czwartek, Wielki Piątek, w Wielką Sobotę i we wtorek po świętach kancelaria parafialna nie czynna..
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny