1. Od dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. kan. Józef Błaszczak, proboszcz parafii p.w. św. Anny w Strzegowie. Program rekolekcji jest następujący. Dziś w poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę. W poniedziałek i wtorek: godz. 9: 00 Msza św. z nauką dla młodzieży, godz. 10: 30 Msza św. dla dzieci, godz. 12: 00 Msza św. z nauką ogólną i godz. 18: 00 Msza św. z nauką ogólną. Ze względu na zapowiadany strajk nauczycieli prosimy rodziców o przywiezienie dzieci na rekolekcje jeśli pozostaną one w domach. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14:30. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku do południa.
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 na naszym cmentarzu parafialnym modlitwą za naszych zmarłych, po drodze jedną stacją odprawimy przy kościele Ojców Kapucynów, a zakończymy w naszym kościele parafialnym ucałowaniem relikwii Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie. Prosimy też o zabranie na cmentarz zniczy i zapalenie ich przed Drogą Krzyżową. W drodze Krzyżowej biorą też udział kandydaci do bierzmowania.
  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30.
  4. W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z następujących miejscowości i ulic: – Duchowizna nad Wisłą (270 zł.) – ofiary zbierała p. Kobielewska , z ul Spacerowej (145 zł.) – ofiary zbierała p. Ewa Ambroziak . Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Nieodebrane zostały jeszcze listy z następujących ulic i miejscowości: Aleja Spółdzielni, Klasztorna, BWTZ, Par. Płocka, Płońska, Rynek, Tylna , Warszawska, Wyszogrodzka, Par. Okólna, Mochty i Smok, o. Honorata od Ronda do szkoły. Jeszcze raz bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
    Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i baranki do święconki.