1. W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. U nas Msze św. będą odprawiane w kościele o godz. 9:00 i na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy św. procesja, podczas której modlić się będziemy za wszystkich zmarłych pochowanych na tym cmentarzu. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. W piątek przypada dzień Zaduszny. U nas Msze święte w tym dniu odprawiane będą o godz. 9:00. 12:00 i 18:00. O godz. 16:00 na cmentarzu parafialnym odmówimy różaniec, podczas którego czytane będą wypominki jednorazowe.
  2. Bardzo prosimy, aby przy sprzątaniu grobów śmieci wyrzucać wyłącznie do śmietnika. Prosimy również, aby w miarę możliwości większość śmieci wynieść jak najszybciej, byśmy mogli je wywieźć z naszego cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. Nadal można zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne z tym, że wypominki jednorazowe można zamawiać tylko do Uroczystości Wszystkich Świętych wieczorem.
  4. Spotkanie dla dzieci z klas komunijnych będzie 11 listopada po Mszy św. o godz. 10:30.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny.