1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień misyjny podczas którego będziemy się modlić w intencji misji i misjonarzy.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele misyjne.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych. Następne spotkanie 11 listopada.
  4. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe można jeszcze wziąć z zakrystii, bądź przy wyjściu z kościoła.
  5. Już dziś przypominamy, że Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych będą odprawiane w następujących godzinach. O godz. 9:00 będzie odprawiona Msza św. w naszym kościele zaś o godz. 11:30 na cmentarzu grzebalnym. Po tej Mszy św. będzie procesja. O godz. 20:00 odmówimy na cmentarzu różaniec w intencji wszystkich zmarłych. W dzień zaduszny Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 12:00 i 18:00, zaś o godz. 16:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. Wypominki jednorazowe czytane będą na cmentarzu 2 listopada podczas modlitwy różańcowej.
  6. Nadal zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwie różańcowym.
  7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne – zakup paliwa do ogrzewania kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”,