1. W następną niedzielę w naszej parafii gościć będziemy studentów Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku wraz z ks. Profesorem. Będziemy modlić się razem z nimi o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Tacę z najbliższej niedzieli przeznaczymy na potrzeby naszego seminarium. Niedziela ta będzie również XVIII Dniem Papieskim.
  2. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych – następne za tydzień. Również w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Spotkanie ma charakter obowiązkowy.
  3. W sobotę 13 października o godz. 20:00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. Od listopada nabożeństwo będzie odprawiane bez procesji.
  4. Przypominam, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17:00. W niedziele zaś odmawiamy podczas każdej Mszy św. jedną dziesiątkę różańca.
  5. Gminny ośrodek kultury zaprasza dziś na godz. 15:00 dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie p.t. „Morska Przygoda”.
  6. Można już zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe. Przy wyjściu z kościoła i na balustradzie przed ołtarzem są wyłożone kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej.
  7. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny do której dołączona jest płyta pt. „Sprawa Chrystusa”. Jest to film wyprodukowany przez twórców filmów „Bóg nie umarł”.