Dziś w naszej parafii modlimy się w sposób szczególny wraz z przedstawicielami Seminarium Duchownego o powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na utrzymanie naszego seminarium. Dzisiejsza niedziela jest również Dniem Papieskim. Ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościoła są przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży.
Po Mszy św. o godz. 10:30 będzie spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – następne za tydzień, zaś po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele odmawiamy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy św..
Najbliższa niedziela jest niedzielą misyjną. W tym dniu będziemy modlić się w intencji misji świętych, a ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na cele misyjne.
Bóg zapłać. p. Wojciechowi Rytel za paletę kostki brukowej na cmentarz, oraz państwu Sosnowskim z Ostrzykowizny za kwiaty do naszego kościoła.
Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej, kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na balustradzie przed ołtarzem i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Za tydzień wybory samorządowe. Wybierzmy tych kandydatów, którzy będą się troszczyć o nasze miasto i nasz powiat.
Przy wyjściu z kościoła można gazetę Gość Niedzielny.