1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. W miesiącu tym modlić się będziemy o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej parafii i w naszych rodzinach. Zachęcam również aby w tym miesiącu powstrzymać się lub też ograniczyć spożywanie napojów alkoholowych.
  2. Jutro w Święto Przemienienia Pańskiego z Płocka wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Wędrują w niej też i nasi parafianie. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach. Zachęcamy również do udziału w pielgrzymce duchowej.
  3. Od jutra do 13 sierpnia gromadzić się będziemy codziennie w naszym kościele o godz. 20:30 na Apelu Jasnogórskim. W poniedziałek 13 sierpnia Apel ten będzie połączony z nabożeństwem Fatimskim i rozpocznie się pół godziny wcześniej czyli o godz. 20:00. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału wszystkich parafian i gości.
  4. Nadal można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę rowerową i Autokarową do Rostkowa. Chętnych na wyjazd rowerowy i autokarowy zapraszamy w najbliższą niedzielę na spotkanie, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 9:00. Podczas tego spotkana zostaną podane wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.