1. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Msza św. o godz. 18:00, spowiedź przed Mszą św. Również najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie adoracja i procesja.
  2. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Płockiej na Jasną Górę. Zapisać się można w kancelarii parafialnej, bądź też na trasie pielgrzymki. Przypominamy też o pielgrzymce rowerowej i autokarowej do Rostkowa. Szczegóły tych pielgrzymek podamy za tydzień.
  3. Dziś po każdej Mszy św. święcimy pojazdy mechaniczne. Ofiary zebrane podczas poświęcenia przeznaczymy na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Pierwszego sierpnia obchodzimy 74 rocznicę wybuchu powstania Warszawskiego. O godz. 17:00 spotykamy się przy Rondzie Rodziny Zakroczymskiej, gdzie będzie złożenie kwiatów, a o godz. 17:15 w Gminnym Ośrodku kultury odbędzie się koncert pieśni powstańczych i patriotycznych w wykonaniu Arlety Lemańskiej i Wojciecha Bardowskiego. Uroczystości organizują Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu i Gminna Biblioteka Publiczna w Zakroczymiu pod patronatem Burmistrza Zakroczymia. W imieniu organizatorów zapraszamy na te uroczystości.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.