1. Po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. W niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. w niedzielę, poniedziałek i wtorek odprawiane będą w stałych godzinach to znaczy o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek na Mszę św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci, zaś na godz. 09:00 młodzież gimnazjalną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pól godziny przed każdym nabożeństwem, oraz podczas nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Artur Janicki, dyrektor Szkół Katolickich w Płocku. Wyjazdy do chorych będą we wtorek od godz. 14:00. Prosimy o zapisywanie chorych w kancelarii parafialnej. Program rekolekcji jest wyłożony przy wyjściu z kościoła, oraz na balustradzie przy ołtarzu. Prosimy o zabranie go do domu przez każdą rodzinę.
  3. W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z Pieczoług i Odpadek (1100 zł) – ofiary tam zbierały panie Joanna Zych – Śliwka i Katarzyna Śliwka, oraz z ulicy Kościelnej (160 zł) – ofiary zbierały panie Rostkowska Anna i Więckowska Franciszka. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
  4. Jeszcze nie zostały odebrane listy z następujących ulic: Trębki Stare, Mochty, Smok, Wólka Smoszewska, Płońska, BWTZ, Klasztorna, Parowa Klasztorna, Warszawska, Rynek, Wyszogrodzka, Tylna, Parowa Płocka, Parowa Okólna, Duchowizna nad Wisłą, Al. Spółdzielni, Przechodnia i o. Honorata od ronda do szkoły. Bardzo prosimy o zabranie tych list i dokonanie zbiórki. My wiemy, że nie jest to przyjemne zadanie, ale nie robimy tego dla siebie i zapewne ten trud będzie kiedyś nagrodzony.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny oraz baranki do święconki.
    Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w Piątki o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i jednocześnie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.