1. Dziś w IV niedzielę adwentu przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. odprawiamy o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. Nie będzie już Mszy św. o godz. 18:00. W tym dniu chociaż jest to niedziela zachowajmy post ścisły. Pasterka zostanie odprawiona o godz. 24:00, a o godz. 23:30 będzie kolędowanie, które poprowadzi ks. Jacek. Serdecznie zapraszamy.
  2. Msze św. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia – to jest w poniedziałek i wtorek odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 9: 00, 10: 30, 12: 00 i 18:00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  3. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy dziękować Panu Bogu za miniony rok
  4. Od czwartku rozpoczynamy wizytę duszpasterską. I tak: Czwartek: Mochty od p. Kurpiewskich 1 ksiądz, Smok 1 ksiądz, Trębki Stare 1 ksiądz. Piątek: Wólka Smoszewska 2 księży, Duchowizna nad Wisłą 1 ksiądz, Sobota: Pieczoługi 2 księży Odpadki 1 ksiądz. Początek wizyty duszpasterskiej od godz. 9:00. Kierowców prosimy 10 minut wcześniej. Tak jak zwykle prosimy w miarę możliwości o odrębne ofiary na kościół. W tym tygodniu również p. kościelny będzie chodził z wodą święconą, kredą i kadzidłem. Ofiary jakie mu będziemy składać potraktujmy jako nasze wynagrodzenie za jego pracę.
  5. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny