1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje adwentowe. Dziś nabożeństwa będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. dla gimnazjum i klas VII, o godz. 09:30 Msza św. z nauka dla wszystkich, o godz. 11:00 Msza św z nauką dla dzieci i o godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. z nauką dla wszystkich, o godz. 12:00 Msza św. z nauką dla starszych i chorych i o godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i podczas nabożeństw. Rekolekcje prowadzi ks. kan. dr Dariusz Drążek – rektor Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14:30. Program rekolekcji został doręczony do większości rodzin, jest też on wyłożony przy wyjściu z kościoła i na balustradzie przed ołtarzem.
  2. Po Mszy św. o godz. 10: 30 będzie spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – następne już w Nowym roku. Termin zostanie podany w ogłoszeniach
  3. Roraty w tym tygodniu odprawiane będą od środy do soboty o godz. 07:00.
  4. W najbliższą niedzielę jest Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. Będą odprawiane o godz.9;00, 10:30 i 12:00. Nie będzie już Mszy św. o godz. 18:00. Chociaż wigilia wypada w niedzielę to zachęcamy do zachowania w tym dniu postu. Pasterka będzie odprawiona o godz. 24:00, zaś na godz. 23:30 zapraszamy na wspólne kolędowanie. Przypominamy, że pasterka nie zastępuje Mszy św. niedzielnej. Tych, którzy nie będą mogli przybyć w wigilię na Mszę św. zapraszamy na Mszę św. w sobotę o godz. 18:00 – odprawimy wtedy Mszę św. niedzielną. Msze w pierwszy i drugi dzień świąt tak jak w każdą niedzielę.
  5. Można jeszcze kupić wigilijne świece Caritas. Cena dużej świecy 12 zł., a małej 6. Kupując te świece pomagamy ubogim dzieciom. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.