1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30 będzie poświęcenie plecaków dla dzieci z klas I szkoły podstawowej. Również po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – są to klasy III i IV.
  2. W najbliższą niedzielę to jest 17 września w naszej parafii będą relikwie bł. O. Honorata, w parafii obchodzić też będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Infułat. Wojciech Góralski. Relikwie zostaną przyniesione do naszego kościoła około godz. 11:45. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, strażaków, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców ul. Pieczoługi i Odpadki prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego. Zapraszamy na tę Mszę św. również kandydatów do bierzmowania. Będzie to ich pierwsze spotkanie.
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Przeznaczamy je na nowe oświetlenie drogi do kościoła i kościoła. Prace przy zmianie oświetlenia rozpoczną się już najprawdopodobniej w tym tygodniu.
  4. W środę o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.