1. Za tydzień podczas Mszy św. O godz. 10:30 będzie poświęcenie plecaków dla dzieci z klas I szkoły podstawowej. Również po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – są to klasy III i IV
  2. W piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze Święte będą odprawione o godzinie 17:30. i 18:00 podczas których odnowimy akt zawierzenie Matce Bożej.
  3. W niedzielę 17 września to jest za dwa tygodnie w naszej parafii będą relikwie bł. O. Honorata, w parafii obchodzić też będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Infułat. Wojciech Góralski. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, strażaków, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców ul. Pieczoługi i Odpadki prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego. Taca z najbliższej niedzieli, jest tacą inwestycyjną.
  4. W miniony czwartek odbyło się posiedzenie Rady Duszpasterskiej, podczas którego rozmawialiśmy o rajdzie rowerowym, który chcemy zorganizować 1 października, planujemy też wieczór taneczny 23 września, a także chcemy otworzyć, klub – kawiarenkę gdzie po Mszach świętych chętni mogli by się spotkać i porozmawiać przy kawie. Do zorganizowania tej kawiarenki potrzebni będą nam sponsorzy – liczymy na pomoc i z góry za nią dziękujemy. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
  5. Kancelaria parafialna od poniedziałku czynna będzie w poniedziałki od godz. 16:30 do 17:15, we wtorki, środy, czwartki i piątki od godz. 9:00 do 10:00 i od 16:30 do 17:15, zaś w soboty od godz. 9:00 do 10:00.
  6. W sobotę w godzinach popołudniowych o godz. 16:00 w ramach obchodów dni Zakroczymia, będzie przed naszym kościołem wystawiony przez Teatr Płocki spektakl, zaś o godz. 12:00 w niedzielę odprawimy Mszę św. w intencji mieszkańców Zakroczymia.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny