1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30 dzieci i młodzież dziękują Panu Bogu za miniony rok szkolny.
  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie wianków i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. U nas Msze św. odprawione będą o godz. 17:30 i 18:00.
  4. W styczniu 2018 roku organizujemy pielgrzymkę samolotowo autokarową po półwyspie Iberyjskim. Odwiedzimy między innymi Awillę, Santiago de Compostela, Fatimę, Lizbonę, Sewillę, Kordobę, Toledo i Madryt. Termin wyjazdu od 20.01 2018 do 27.01.2018 roku. Całkowity koszt pielgrzymki 3500 złotych. Ramowy program wywieszony jest w gablocie przy kościele. O szczegóły można też dopytać się w kancelarii parafialnej. Zachęcamy chętnych do zapisywania się – ponieważ trzeba będzie rezerwować odpowiednią ilość miejsc w samolocie. Lecimy liniami LOT. W rej chwili mamy zapisane prawie 30 osób.
  5. W tym tygodniu otrzymaliśmy zgodę konserwatora na poprawienie drogi do kościoła i chodnika wokół kościoła. Teraz musimy opracować projekt tych prac i dać go do zatwierdzenia konserwatorowi. Po zatwierdzeniu będzie można przystąpić do zebrania środków i przeprowadzenia prac remontowych.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.