1. W miniony piątek dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Życzymy im i ich nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku i przypominamy, że wakacje nie zwalniają nikogo z niedzielnego obowiązku uczestnictwa we Mszy św..
  2. W czwartek przypada uroczystość Apostołów św. Piotra i św. Pawła. U nas Msza św. odprawiana będzie o godz. 18:00.
  3. W czwartek ks. Bp. Piotr Libera obchodzi dzień swoich imienin. Pamiętajmy o naszym księdzu biskupie w swoich modlitwach.
  4. Trwają zapisy na samolotową – autokarową pielgrzymkę do Santiago de Compostela i Fatimy. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń, można też je uzyskać w kancelarii parafialnej.
  5. Podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna od godz. 17:00 do godz. 17:50.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.