1. W dniu dzisiejszym w kościele obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać do puszek ofiary na pomoc dla mieszkańców Aleppo zniszczonego przez wojnę.
  2. W tym roku w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – czyli 3 maja, Mszę św. z poświęceniem ziemi odprawimy na Pieczoługach. O przygotowanie tej uroczystości prosimy mieszkańców Pieczoług i Odpadek.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. Pan Stanisław Zacharek zgubił portfel z pieniędzmi na trasie między parową Płocką a przystankiem autobusowym. Uczciwego znalazcę prosimy o zwrot.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, do której dołączona jest płyta z filmem fabularnym pt. „Zmartwychwstały”