1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na uczelnie katolickie.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Płońskiej i Smoka. W sumie na kwiaty zebraliśmy 6212 złotych. Wydaliśmy na materiały do dekoracji 700 zł., na kwiaty i świece do Grobu i ołtarza wystawienia 3280 zł,, na nowe obrusy wielkanocne i paschał 1150 zł., oraz na nowe mikrofony na ołtarz i ambonkę 1200 zł. W sumie wydaliśmy 6360 złotych.
  3. Pan Grzegorz Samoraj ufundował nam nowe reflektory do dekoracji. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. We wtorek, środę i czwartek kancelaria parafialna czynna będzie tylko po południu od godz. 16:30 do 17:15.
  5. Najbliższa niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Ofiary jakie zbierać będziemy w tym dniu przekażemy Caritas Diecezji Płockiej
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”
  7. Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy spotkania z dziećmi przystępującymi w tym roku do Komunii Świętej. Spotkania te będą się odbywały tak jak zawsze po Mszy św. O godz. 10:30.