We wtorek po najbliższej niedzieli przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. U nas Msze św. Będą odprawiane w kościele o godz. 9:00 i na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy św. procesja, podczas której modlić się będziemy za wszystkich zmarłych pochowanych na tym cmentarzu. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. W środę przypada dzień Zaduszny. U nas Msze święte w tym dniu odprawiane będą o godz. 9:00. 10:30, 12:00 i 18:00. O godz. 16:00 na cmentarzu parafialnym odmówimy różaniec, podczas którego czytane będą wypominki jednorazowe.
Bardzo proszę, aby przy sprzątaniu grobów śmieci wyrzucać wyłącznie do śmietnika. Proszę również, aby w miarę możliwości większość śmieci wynieść jak najszybciej, od czwartku bowiem będziemy je wywozić z naszego cmentarza. Ta prośba jest w tym roku wyjątkowa ponieważ przez padające deszcze opóźnia się sprzątanie grobów.

Nadal można zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne z tym, że wypominki jednorazowe można zamawiać tylko do Uroczystości Wszystkich Świętych wieczorem.
Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne spotkanie odbędzie się 6 listopada.
Bóg zapłać p. Urszuli i Zygmuntowi Zych z Pieczoług za ofiarę na rzecz naszego kościoła.
Dziś o godz. 15:00 Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie bajkowe pt. „Sklep z zabawkami”
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny.