1. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00 ( w tę sobotę o godz. 16:30) zaś w niedziele o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Obecność na tym spotkaniu obowiązkowa. Następne spotkanie za tydzień. Po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  4. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek, które są przeznaczone na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. Bóg zapłać.
  5. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę „Gość Niedzielny”, do gazety tej dołączony jest film „Bóg nie umarł”, oraz gazetę Mały Gość Niedzielny.