1. Bóg zapłać za ofiary, którymi wsparliśmy dziś budowę kościoła w Modlinie - Twierdzy
  2. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Rozpoczynamy też Tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan. Kto w tym czasie uczyni cokolwiek dla jedności kościoła ( modlitwa, post jałmużna) i weźmie udział w zakończeniu tego tygodnia modlitw, może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1876 zł.
  4. W sobotę 23 stycznia w ośrodku OAT o godz. 16: 00 odbędzie się spotkanie z Łukaszem Kudlickim i Andrzejem Melakiem, autorami książek o Katyniu i błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszką.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  6. Duszpasterska wizyta w tym tygodniu: Dziś od godz. 14: 30 – Rynek i ul Tylna bez bloków, Poniedziałek od godz. 10: 00 – Parowa Warszawska i od godz. 17: 00 Warszawska 25A