W czwartek o godz. 16: 00 podziękujemy P. Bogu za miniony rok. Wspominać będziemy zmarłych z naszych rodzin w ostatnim roku a w ich intencji rodzina zapali świeczkę (świeczki będą już przygotowane), modlić też będziemy się za tych którzy zostali ochrzczeni i zawarli związki małżeńskie w 2015 roku. Zapraszamy wszystkich na to nasze wspólne dziękczynienie, bo zapewne każdy z nas ma za co Bogu podziękować.
W piątej przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. odprawione będą o godz. 9: 00, 10: 30 12: 00 i 18:00. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas wszystkich Mszy świętych.

Bóg zapłać p. Annie Dudziej za dekorację świąteczną.
W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Oto jej program:
Wtorek (29.12.15)
Mochty od p. Kurpiewskich, Smok i Trębki Stare – 3 księży
Środa (30.12.15)
Wólka Smoszewska – 2 księży
Duchowizna nad Wisłą – 1 ksiądz
Czwartek (31.12.15)
Parowa Płocka, Parowa Klasztorna, Rady Narodowej – 3 księży
Sobota (02.01.16)
Pieczoługi – 2 księży
Odpadki – 1 ksiądz
Początek kolędy od godziny 9:00. Kierowców prosimy o przyjazd 10 minut wcześniej. Bardzo prosimy też o podprowadzanie księdza do sąsiada, bądź o podwożenie jeżeli są to wielkie odległości. W ubiegłym roku w niektórych miejscach nie było z tym najlepiej. Prosimy też jak zwykle o oddzielną ofiarę na kościół.
Od poniedziałku również p. Piotr nasz kościelny będzie roznosił kredę, kadzidło i wodę. Ofiarę jaką mu składamy potraktujmy jako wynagrodzenie za jego całoroczną pracę w kościele.