1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Również serdeczne Bóg zapłać p. Aurelii Dobrzelak za ofiarę na kościół.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18 nabożeństwo Fatimskie.
  3. Po Mszy św. o godz. 10: 30 będzie spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – następne za tydzień, zaś po Mszy św. o godz. 18: 00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 14:00 opłatek dla liturgicznej służby ołtarza (ministranci, schola, zespół, lektorzy)
  5. Wyjazdy do chorych przed świętami będą 22 grudnia. Chętnych od dziś można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  6. Roraty w tym tygodniu odprawiane będą od poniedziałku do soboty o godz. 07:00.
  7. Można jeszcze kupić wigilijne świece Caritas. Cena dużej świecy 12 zł., a małej 6. Kupując te świece pomagamy ubogim dzieciom. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  8. Przy wyjściu z kościoła można wrzucić ofiarę do puszki. Ofiary te są przeznaczone na pomoc kościołowi na wschodzie.
  9. Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych zaprasza w srodę 16 grudnia na godz. 19:15 na spotkanie CIĄŻA A ALKOHOL. Spotkanie to odbędzie sie w stołówce szkolnej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Zakroczymiu.