1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas III przed I Komunią Świętą, zaś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  2. Jak wiemy w lipcu 2016 roku odbędą się w Polsce Światowe dni młodzieży. Nasz kraj odwiedzi młodzież z całego świata. Ci młodzi ludzie muszą się gdzieś zatrzymać, gdyż przyjadą wcześniej – przed przybyciem papieża. Również w naszej parafii będzie przebywać jakaś niewielka część tej młodzieży. Zwracamy się więc z bardzo gorącą prośbą aby te rodziny, które na ten czas zechcą przyjąć tych ludzi do swoich domów (po dwie lub trzy osoby) zgłaszały swą gotowość do kancelarii parafialnej. Chcemy jak najszybciej zorientować się ile młodzieży możemy przyjąć i liczymy na to, że będzie wiele takich rodzin, które zechcą ugościć tych, którzy do nas przyjadą. Prosimy też chętnych do wolontariatu czyli do pomocy naszym gościom aby zgłaszali swoją gotowość do tej służby. Wolontariuszami mogą być zarówno młodsi jak i starsi. Wystarczy tylko chęć niesienia pomocy, aby Ci którzy do nas przyjadą nie czuli się zagubieni. Chętnych do wolontariatu będzie zapisywał ks. Dariusz.
  3. Chcemy też zorientować się ile osób z naszej parafii pojedzie na światowe dni młodzieży do Krakowa. Wszystkim chętnym będziemy udzielali potrzebnych informacji w kancelarii parafialnej i tam też się można będzie zapisać na ten wyjazd.
  4. Przypominam, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17: 00, zaś w niedziele o godz. 17:30
  5. Najbliższa Niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  6. Przy wyjściu z kościoła będą rozdawane przez ministrantów kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.