1. Po odejściu od nas ks. Roberta ks. Bp mianował ks. magistra Dariusza Sielczaka dotychczasowego wikariusza z parafii Skępe wikariuszem naszej parafii. Witamy go serdecznie i życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego pracy pośród nas.
  2. We wtorek o godz. 9:00 Mszą św. rok szkolny rozpoczną uczniowie zespołu szkolno – przedszkolnego nr 1. Zapraszamy na to rozpoczęcie nauczycieli, uczniów i rodziców.
  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 17:30 i 18:00
  4. W najbliższą niedzielę przyjedzie do naszej parafii ks. Radosław Zawadzki pracujący na misjach w Peru. Opowie nam o swojej pracy a my naszymi ofiarami i modlitwami wesprzemy jego dzieło.
  5. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Na sumie wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i procesja, zaś po mszy św. o godz. 10:30 poświęcenie plecaków dla dzieci z klas I. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przy wyjściu z można nabyć gazetę Gość Niedzielny do którego dołączona jest płyta Tomasza A Kempis o Naśladowaniu Chrystusa
  7. Od jutra Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w naszym kościele o godz. 17:30 i 18:00
  8. Spotkanie dla ministrantów będzie w najbliższą sobotę o godz. 10:00, zaś dla scholii o godz. 14:00.
  9. Od poniedziałku kancelaria parafialna będzie czynna w następujących godzinach: od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 10:00 i od16:30 do 17:15. W poniedziałek od godziny 16:30 do 17:17, w soboty od godz. 9:00 do 10:00.